Memnuniyet Anket Sistemi
Müşteri Memnuniyet Anketi, eczaneler için özel olarak tasarlanmış bir geri bildirim ve izleme sistemidir.
Daha Fazla Bilgi
Tellertag
Size özel karekodlar ve 5 dilde seslendirmeler ile eczanede satılan ürünler artık bilgilendirme yapıyor.
Daha Fazla Bilgi
Win Tv
Tüm ekran içeriklerinizi her yerde kolayca yönetmenizi, ekran içeriğinizi kolayca yüklemenizi, güncellemenizi ve farklı lokasyonlara farklı içerikler sunmanızı sağlarız.
Daha Fazla Bilgi
Webinar Sistemleri
Webinar yazılımımızı katılımcı öngörüleriniz doğrultusunda; kongre, sempozyum ve etkinlikleriniz için isteklerinize göre düzenler ve sitenize yapılandırırız.
Daha Fazla Bilgi
Markalandırılmış Webcast
Etkinlik ihtiyaçlarınızı analiz eder. Marka algınızı maksimum kılmak için organizasyonunuzu baştan sona ele alır, kusursuz bir webcast deneyimi yaşatırız.
Daha Fazla Bilgi
IOT
Nesnelerin, sistemi algıladığı, haberleştiği, verileri kayıt edebildiği, hedef adrese yönlendirebildiği dijital yetenekleri sayesinde birbiriyle iletişim kurabildiği, sistemleri markanız için programlarız.
Daha Fazla Bilgi
Infobox
Kiosk sistemlerimiz ile müşterilerinize perakende noktalarında ürün ve hizmetleriniz hakkında detaylı bilgi veririz. Tüketicilerin fiyat , özellik karşılaştırması gibi birçok işlemi kolaylıkla gerçekleştirmesini sağlarız.
Daha Fazla Bilgi
Telekomünikasyon
Call center teknolojileri, toplu sms, sesli mesaj, sesli anket ve voip hizmetlerini veririz. Şirketinizin telekomünikasyon faaliyelerini kolayca izleyebilmesi ve yönetebilmesini sağlarız.
Daha Fazla Bilgi
Perakendecilik Teknolojileri
Müşteriler artık "ürünleri" değil “deneyimleri” satın alma eğilimindedir, müşterilerinize kişiselleştirilmiş deneyimler yaşatmanızı sağlarız
Daha Fazla Bilgi
Big Data
Kitlelerin ilgi alanları, satın alma davranışları gibi konuları farklı yöntem ve teknolojileri birleştirerek elde eder, kişilik haklarına zarar vermeden, markalarla buluştururuz.
Daha Fazla Bilgi
Danışmanlık Hizmetleri
İnovasyon Danışmanlığı, Stratejik Planlama, Organizasyon Yapılandırma, Verimlilik Analizleri, Kurumsallaşma ve Marka danışmanlığını teknoloji ile birleştirerek hizmet veririz.
Daha Fazla Bilgi